Капитал-Трейд
ТОВ «ТВК «Капітал-Трейд»
Головна Про нас Продукція Контакти
Олія соєва

Олія соєва

Пропонуємо олію соєву: рафіновану і нерафіновану, рапсову; наливом і фасовану в ПЕТ-тару, або в упаковці типу "Bag-in-box" різного об'єму.

Олія кукурудзяна

Олія кукурудзяна

Пропонуємо олію кукурудзяну: рафіновану і нерафіновану, рапсову; наливом і фасовану в ПЕТ-тару, або в упаковці типу "Bag-in-box" різного об'єму.

Просо

Олія соняшникова

Пропонуємо олію соняшникову: рафіновану і нерафіновану, рапсову; наливом і фасовану в ПЕТ-тару, або в упаковці типу "Bag-in-box" різного об'єму.

Просо

Упаковка "Bag in box" Бегінбокс

Упаковка "Bag in box" (Бегінбокс) (мішок в коробці) дуже широко застосовується в різних сферах, її можна використовувати для фасування сипучих, рідких і пастоподібних продуктів, а також для деяких засобів побутової та промислової хімії. Завдяки своїй універсальності bag-in-box (Бегінбокс) почав замінювати традиційні пляшки, бляшані банки, ПЕТ-тару та металеві бочки. Bag-in-box являє собою багатошаровий пакет (два і більше шарів плівки) з вплавленим перехідним кільцем, в яке можуть бути вставлені різні типи кранів, укупорочних і розливних пристроїв (залежно від типу продукту). Ємність пакета може бути від двох до декількох тисяч літрів. У більшості випадків пакет "одягнений" в жорстку зовнішню оболонку (картонну коробку, бочку, пластиковий ящик), що охороняє плівку від пошкодження.