Капитал-Трейд
ТОВ «ТВК «Капітал-Трейд»
Головна Про нас Продукція Контакти
Капітал-Трейд
Наша продукція
Кондитерський соняшник
д а л і ...
Ядро соняшника        
д а л і ...
Рослинні масла
Рослинна олія
д а л i ... Рослинні масла
Просо, пшоно, гірчиця.
Просо, пшоно, гірчиця.
д а л i ... Просо, пшоно, гірчиця.

Про нас

ТОВ «Торгово-виробнича компанія «КАПІТАЛ-ТРЕЙД» - це компанія, що стабільно і динамічно розвивається.

Основний напрям діяльності: виробництво, переробка, оптова торгівля та експорт широкого асортименту сільськогосподарської продукції: зернових та олійних культур (соняшника, проса та ін.)


Ми вирощуємо, допрацьовуємо (калібруємо) соняшник кондитерських сортів Лакомка, Донський крупноплідний, Запорізький кондитерський, Алмаз, Ранок, що вирощується лише в центральних та південних регіонах України. Виготовляємо ядро соняшника. Реалізуємо насіннєвий матеріал соняшника.


Компанія «КАПІТАЛ-ТРЕЙД» має 3 цехи переробки продукції, що розташовані в Запорізькій області. На підприємстві встановлено сучасне обладнання (ЗАВ, ПЕТКУС, СОРТЕКС), постійно нарощуються виробничі потужності шляхом удосконалення технологій та встановлення додаткового обладнання.


Маємо великий досвід з експорту нашої продукції до Європи, Близького Сходу, США.


На сьогоднішній день наша компанія «КАПІТАЛ-ТРЕЙД» може запропонувати наступну продукцію власного виробництва:

  • Ядро соняшника кондитерського (60 т/міс.)
  • Калібрований кондитерський соняшник (300 т/міс.)

Відвантаження продукції здійснюється автотранспортом, вагонами, морськими контейнерами. Умови оплати та доставки обговорюються індивідуально с кожним клієнтом. Мінімальна партія – 20 тон.

Кожна експортна поставка супроводжується всіма необхідними сертифікатами та товаросупровідними документами: Фітосанітарний сертифікат, Сертифікат якості, Сертифікат походження, Вантажна митна декларація та ін.


Окрім цього, наша компанія здійснює поставки насіння проса та пшона, інших зернових та олійних культур (льону, гірчиці, коріандру, гороху та ін.). Вся продукція вітчизняного виробництва.


Ми зацікавлені в довгостроковому, взаємовигідному і надійному партнерстві.